enfor-kisi-0

Önder Yelkenci
Genel Koordinatör

enfor-onder-yelkenci-imza

Tüm Türkiye'yi dünya standartlarıyla buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Kalite kontrol test cihazlarımızın A’dan Z’ye her noktasında hizmet veriyoruz.

Kapsamlı Projeler

Müşterilerimizin gereksinimlerini optimum projelerle destekliyoruz.

Gürkan Lale

Tedarik Zinciri Koordinatörü

Erdal Sayın

Tedarik Zinciri Koordinatörü

ENFOR STANDARTLARININ PARÇASI OLUN

Kalite kontrol cihazlarımızı, dünya standartlarına uygun üretim yapmanız için gerekli ihtiyaçlarınıza göre belirliyor, tesisinize özel kalite kontrol birimlerini projelendiriyoruz. Satış, kurulum ve satış sonrası hizmetlerde tek merkezden hizmet veriyor, projenizin her aşamasında sizleri destekliyoruz.

''Düşünce ve planlamayı gerektiren bir iş yaparken, üzülmek pek mümkün değildir.''
-Dale Carnegie

İhtiyaçlarınızı dinliyor, anlıyor ve buna uygun çözümler geliştiriyoruz. Size sadece işinizi geliştirme noktasında tercih edeceğiniz kalite kontol cihazları sunmakla kalmıyor, en iyi faydayı sağlayacağınız şekilde bir proje kurguluyoruz.

ENFOR HAKKINDA

Üreticileri Global Standartlarla Buluşturuyoruz

Türkiye'nin üretim gücünü ihracat için gerekli standartlarla buluşturarak hem sektörlere, hem de ülkemize katkıda bulunuyoruz. Standartlara uygun üretim yapan firmalarımız direkt olarak satış potansiyellerini artırırken, küresel ölçekte Türk Mallarına olan talebin de doğru orantıda artmasını destekliyor.

Bu değer artırıcı zincirde, firmaların ihtiyaç duyacağı cihazların tespiti, projelendirilmesi ve imkanları dolayısıyla optimum verimi alabileceği koşulların oluşmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla Enfor sadece bir kalite kontrol test cihazları satıcısı değil, tüm bu değerlerin güçlenmesini sağlayan önemli aktörlerden biridir.