Önder Yelkenci - Enfor

Önder Yelkenci
Genel Koordinatör

Türkiye'nin lider test cihazları tedarikçisi olarak, üreticilerimizi dünya standartlarıyla buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz.

enfor-onder-yelkenci-imza
Erdal Sayın - Enfor

Erdal Sayın

Satış ve Teknik Koordinatör
Emine Gürsoy - Enfor

Emine Gürsoy

Müşteri İlişkileri Yöneticisi

ENFOR STANDARTLARININ PARÇASI OLUN

Dünya standartlarında üretim yapmayı hak eden ülkemiz için 38 yıldır üreticilerimizle beraberiz. Sektörel gelişmeleri takip ederek en teknolojik ve modern cihazları sizlerle buluşturuyoruz. Eğitim kurumlarının laboratuvarları için özel programlar düzenliyor, iş birliğimizi sosyal alanlarda da sürdürüyoruz.

Enfor'u tercih ederek sadece bir ürün değil aynı zamanda tam kampsamlı bir hizmet de satın alırsınız. Üretim tesislerinize özel kalite kontrol birimlerini projelendirmekle kalmıyor, kurulum, eğitim ve satış sonrası hizmetler için de tüm Türkiye'ye hizmet veriyor, projenizin her aşamasında sizleri destekliyoruz.

ENFOR HAKKINDA

Üreticileri Global Standartlarla Buluşturuyoruz

Türkiye'nin üretim gücünü ihracat için gerekli standartlarla buluşturarak hem sektörlere, hem de ülkemize katkıda bulunuyoruz. Standartlara uygun üretim yapan firmalarımız direkt olarak satış potansiyellerini artırırken, küresel ölçekte Türk Mallarına olan talebin de doğru orantıda artmasını destekliyor.

Bu değer artırıcı zincirde, firmaların ihtiyaç duyacağı cihazların tespiti, projelendirilmesi ve imkanları dolayısıyla optimum verimi alabileceği koşulların oluşmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla Enfor sadece bir kalite kontrol test cihazları satıcısı değil, tüm bu değerlerin güçlenmesini sağlayan önemli aktörlerden biridir.