Satra Test Cihazları

Satra test cihazları Birleşik Krallık'ta üretilir. Bununla birlikte Enfor, Satra Türkiye Distribütörü'dür.

Satra Test Cihazları İşlevi

Tekstil ve deri sektörlerine yönelik uluslararası kalite kontrol standartlarını test edebilirsiniz. Özellikle ayakkabı ve deri sektöründe ön plana çıkmaktadır.

Fiyat ve Garanti

Şimdi Enfor "teklif al butonu"ndan fiyatını öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte tüm cihazlar 2 yıl garantilidir. Ayrıca yerinde destek hizmeti de sunulmaktadır.

İngiltere Kalite Kontrol Test Cihazları
Satra Test Cihazları Türkiye Distribütörü Enfor

Üstün deneyim. Yenilikçi. Global lider.

Satra, 1919 yılından beri Ar-Ge ve kalite kontrol testlerinde uzmanlaşmıştır. Kişisel koruma ekipmanları (PPE), ayakkabı ve deri sektörlerinde küresel lider kabul edilir. Dünyanın bir çok önemli noktasında tesisleri bulunan Satra, çeşitli sektörlerde AB ve Birleşik Krallık'ta düzenleyici sertifikalarıyla akredistayon yetkisine sahiptir. Bununla birlikte ABD'de kimyasal düzenlemelerine göre kısıtlı maddeleri test edebilen sayılı firmalardandır.

Standart belirleyici deneyim ve sektöre getirdiği yeniliklerle üretilen Satra test cihazları çeşitli sektörlerden üreticilerin ihtiyaç duyacağı tüm standartlara akredite olmasını garanti eder. Ar-Ge çalışmlarıyla sektörü domine eden Satra, güvenilir sonuçlarıyla global lider konumundadır.

Satra / Marka / Satra

31 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor