Testometric Test Cihazları

Testometric test cihazları Birleşik Krallık'ta üretilir. Bununla birlikte Enfor, Testometric Türkiye Distribütörü'dür.

Testometric Test Cihazları İşlevi

Tüm sektörlere yönelik mukavemet standartlarını uluslararası stadartlara göre test edebilirsiniz. Özellikle tekstil sektöründe ön plana çıkmaktadır.

Fiyat ve Garanti

Şimdi Enfor "teklif al butonu"ndan fiyatını öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte tüm cihazlar 2 yıl garantilidir. Ayrıca yerinde destek hizmeti de sunulmaktadır.

İngiltere Kalite Kontrol Test Cihazları
Testometric Test Cihazları Türkiye Distribütörü Enfor

Birinci sınıf materyal. Yüksek hassasiyet. Global lider.

Testometric, 1970 yılından beri tekstil sektörü için fiziksel performans test cihazları üretmektedir. Bununla birlikte yüksek hassasiyetli birinci sınıf materyallerden oluşan komple test istasyonları çekme, sıkıştırma, eğme, kesme ve çok adımlı ürün testlerinde dünya çapında 100'den fazla ülkede kullanılmaktadır. Dolayısıyla evrensel mukavemet test cihazlarıyla Testometric   global sektör lideridir.

Testometric test cihazlarınının ultra dayanıklı yapısı, hassas ve bakım gerektirmeyen özel yazılımlı AC Servo sürücü ve motorlarıyla, sorunsuz ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bununla birlikte AR-GE çalışmalarında da standartların belirliyicisi kabul edilen Testometric, güvenilir sonuçlarıyla tüm uluslararası standartları destekler.

Testometric / Marka / Testometric

13 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor