Kauçuk Kürlenme Zamanı Analiz Cihazı / Kauçuk Kürlenme Zamanı Analiz Cihazı

Tek bir sonuç gösteriliyor

Kauçuk Kürlenme Zamanı Analiz Cihazı

Sektör öncüsü. Yenilikçi. Polimer test uzmanı.

EKT-2001BPT ile lastik ve kauçuk titreşim izolasyonu için en iyi kürlenme süresini ölçebilir ve verimliliğini artırabilirsiniz. Bununla birlikte özel kamalı kalıp tasarımını kullanarak, kür presinde uygun kür süresini belirlemek için kürleme sırasında yükselen gerçek zamanlı sıcaklığı ölçebilirsiniz.

Özellikle üretkenlik, enerji tasarrufu, direnç ve dayanıklılık gibi öne çıkan polimer özelliklerinin iyileştirilmesine katkı sağlar.

enfor-logo-h100

+90 (216) 462 49 34

Tayvan Kalite Kontrol Test Cihazları

Ektrontek 1986 yılından beri polimer sektörü için test makineleri üretmektedir. Dünyada ilk dijital reometrenin üretimi ile kurulan firma, birkaç yıl içinde yine ilk dijital Mooney viskozimetre, çekme test cihazı, ozon test odası ve lastik piston test cihazlarını sektöre kazandırmıştır. 2000 yılında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasını alarak başta ABD olmak üzere üretim ve AR-GE tesislerini farklı ülkelere genişletmiştir. Günümüzde sektöre kazandırdığı onlarca yeni dijital test cihazı ile tanınmaktadır.

Polimer sektöründe uzmanlaşmış Ektrontek, sektörde ihtiyaç duyubileceğiniz tüm testleri sunabilmektedir. Uluslararası markalara akreditedir.

 

Enfor, Ektrontek Türkiye Distribütörü'dür.